Excimer Lazer İle Göz Ameliyatı - Lazer Göz Cerrahisi

EXCIMER LAZER GÖZ AMELİYATI İLE GÖZ YAPISI UYGUN BİREYLERDE TÜM GÖRÜŞ KUSURLARI DÜZELTİLEBİLİR


Excimer Lazer teknolojisi kornea üzerinden uygulanan miyop, hipermetrop ve astigmat görme kusurlarının tedavisinde kullanılan ve bütün dünyada kabul görmüş yaygın bir lazer göz tedavisi yöntemidir.


Ameliyat sonrası görme kusurları giderildiği için yaşam kalitesi artmakta, kişi daha önce yapamadığı ya da gözlük ve lens kullanımı yüzünden kısıtlandığı tüm aktiviteleri rahatça yapabilmektedir. Gözlük ve kontakt lenslerinizin sizi kısıtlamasına izin vermeyin. Birçok mesleki ve günlük aktivitede maksimum verime ulaşmayı hedefleyen kişilere uygun bir tedavi yöntemi olan Excimer Lazer tedavisi ile gözlük ve kontakt lens kullanımı sonlandırılabilir.


Kişiye ve göz tipine özel olarak belirlenen Lazer göz ameliyatları ile görme kusurlarının tedavisi mümkün. Dünya üzerinde en sık uygulanan lazer görüş düzeltme uygulamalarından biri olan Excimer Lazer Göz Ameliyatı ile görüş kusurları tedavi edilebilmekte. Uzman Hekimler tarafından yapılacak tetkikler sonrası uygun görünen gözlerde Excimer Lazer uygulaması mümkündür.


Excimer Lazer Göz Ameliyatı ile ilgili tüm bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.
Görüş Kusurları Tedavilerimiz(Lazer Göz Ameliyatları) ve Tüm Göz Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#hayatınetleştir #netgöz #netgözmerkezi #izmirlazergözameliyatı #gözhastanesi #lazergözameliyatı #excimerlazergözameliyatı #excimer #lazer #excimerlazer #relexsmile #ilasik #lasik #notouch #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #onlinerandevu #muayene #karşıyaka #izmir