Femtosaniye Lazer İle Katarakt Cerrahisi Ameliyatı

FEMTOSANİYE LAZER İLE KATARAKT CERRAHİSİ. SADECE GÖRÜŞÜNÜZ DEĞİL HAYATINIZ NETLEŞSİN


GELENEKSEL KATARAKT CERRAHİSİNE GÖRE DAHA HIZLI İYİLEŞME FEMTOSANİYE LAZER İLE KATARAKT CERRAHİSİ AVANTAJLARINDAN

Femto Lazer teknolojisi ile kısa bir sürede katarakt cerrahisi mümkün. Katarakt cerrahisi teknolojisinde gelinen seviye kısa sürede uygulama ve hızlı iyileşmeye olanak sağlamakta. Uygulama süresinin kısalığı ve diğer yöntemlere oranla daha hızlı iyileşme sağlanması Femto Lazer ile katarakt cerrahisinin avantajlarından.


Yeni bir teknolojik gelişme olduğu için dünyada gelişmiş ülkelerde daha yaygın olmakla birlikte teknolojik gelişmeler ve doktorların tecrübe kazanması Femtosaniye (Femtosecond) Lazerin katarakt tedavisinde öncelikli hale geleceğini bizlere göstermektedir.


Femtosaniye (Femtosecond) Lazerin diğer teknikten bazı farkları vardır. Bu teknikte bıçak kesisi yerine laser kesisi yapılır. Cerrahın katarakt kapsülünü açması gerekmez.


Ayrıca ultrason enerjisi kullanılmadığından doku zedelenmesi riski yoktur. Bu tekniğin dezavantajı her göz yapısına uygunluk göstermemesi, her katarakt seviyesinde kullanılamamasıdır.
Femtosaniye Lazer İle Katarakt Ameliyatı ile ilgili tüm bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.
Görüş Kusurları Tedavilerimiz(Lazer Göz Ameliyatları) ve Tüm Göz Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#hayatınetleştir #netgöz #netgözmerkezi #katarakt #femtolazer #femtolazerilekatarakt #femtosaniyelazer #femtosecondlaser #gözhastanesi #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #onlinerandevu #muayene #karşıyaka #izmir