KATARAKT AMELİYATI İLE BİRLİKTE UZAK, YAKIN VE ARA MESAFELERDE NET GÖRÜŞ SAĞLAYAN GÖZ İÇİ AKILLI LENSLER İLE NUMARALI GÖZLÜK VE KONTAKT LENS KULLANIMLARI SONLANDIRILABİLİR


Gözlüksüz Net Bir Görüş İçin

Akıllı Lensler sayesinde Miyop, Hipermetrop ve Astigmat görüş kusurları tek bir operasyon ile tedavi edilebilir. Akıllı Lensler ile sağlıklı bir görüş mümkün. Bu teknoloji sayesinde gözlük ve kontakt lens kullanımı sonlandırılabilmekte. .


-Göz içi mercek (akıllı lens) uygulaması kalıcı bir yöntem midir? Evet. Mercek göze yerleştirildikten sonra herhangi bir sorun, hastalık yada cerrahi müdahale olmadığı müddetçe ömür boyu gözde kalır.


Gözlük Olmadan Net Görebilmek


- Uygulama sonrası göz numarasında değişme olur mu?
Hayır. Yerleştirilen yapay mercek sayesinde göz numarası sabitlenir, değişme görülmez. .


-Uygulama yapılan gözde katarakt görülür mü?
Hayır. Yapay mercekte yaşlanma söz konusu olmadığından saydamlığın kaybedilmesi, matlaşma yani Katarakt gelişimi görülmez. .


-Göz içi mercek (akıllı lens) uygulamasından genel olarak memnun olup, araç kullanırken özellikle gece görüşte problemler ve ışık yansımalarının sebebi nedir?
Uygulama için doğru mercek seçilmemesi bu yakınmalara yol açabilir. Gece araç kullanımı ve gece görüş ön planda yaşam tarzına sahip kişiler için geliştirilmiş Defokal göz içi mercek (akıllı Lens) tercih edilmesi bu tür yakınmaların gelişimine fırsat vermemektedir.


Katarakt Cerrahisi ve Göz içi Akıllı Mercek Teknolojisi


Katarakt ameliyatı ile birlikte uygulanan göz içine yerleştirilen akıllı lensler (Intraocular Lens) ile tüm mesafelerde gözlük ve kontakt lens kullanımı sonlandırılabilir.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#hayatınetleştir #netgöz #akıllımercek #göziçiakıllımercek #akıllılens #göziçilens #trifocallens #gözhastanesi #izmirgözhastanesi #intraocularlens #karşıyaka #izmir