Katarakt Tedavisi ve Katarakt Ameliyatı

KATARAKT AMELİYAT İLE TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR. DÜNYAYI BULUTLARIN ARDINDAN GÖRMEK ZORUNDA DEĞİLSİN


Gözlüksüz Net Bir Görüş İçin

Katarakt hayat kalitesini olumsuz etkileyen önemli bir göz rahatsızlığıdır. Katarakt olup olmadığınız rutin göz muayenesi ile teşhis edilebilir. Her kataraktlı hastanın hemen ameliyat olması gerekmez ancak göz merceğinde gelişen katarakt dokusu belirli bir sertliğe ulaştığında ve hastada görme şikayetlerine yol açtığında tedavi edilmesi gerekir. Bu aşamada Netgöz Tıp Merkezi uzman hekimleri tarafından uygulanan cerrahi operasyonlar ile katarakttan kurtulabilirsiniz. Katarakt cerrahisi sırasında kullanılan göz içi mercek uygulamaları ile de uzak, yakın ve astigmat görme kusurlarınız tedavi edilebilmekte.



Göz sağlığınızı ihmal etmeyin, rutin göz kontrolü sayesinde katarakt sorununuzu kontrol altında tutabilirsiniz.
Katarakt Cerrahisi ile ilgili tüm bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.
Görüş Kusurları Tedavilerimiz(Lazer Göz Ameliyatları) ve Tüm Göz Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#hayatınetleştir #netgöz #netgözmerkezi #katarakt #katarakttedavisi #kataraktameliyatı #femtolazer #femtosaniyelazer #akıllımercek #akıllılens #izmirlazergözameliyatı #gözhastanesi #lazergözameliyatı #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #muayene #karşıyaka #izmir