Katarakt Tedavisi ve Katarakt Ameliyatı

45 YAŞ SONRASI YAPILACAK RUTİN RETİNA TARAMALARI SİZİ CİDDİ GÖRME KAYBI YARATACAK PEK ÇOK HASTALIKTAN KORUR


Retina Hastalıklarında Erken Müdahale İle Görme Kayıpları Önlenebilir

Retina gözümüzün görme alanı olarak tanımlayabileceğimiz, gözün arka kısmında yer alan ve görme hücrelerinden oluşan zar şeklindeki yapıdır. Bu yapı yaşa bağlı olarak, darbeler sonucu ve daha birçok sebeple deforme olabilmektedir. Görüş alanındaki kayıplar, uçuşan cisimler görmek gibi belirtilerle kendini gösteren retina hastalıkları çoğu zaman belirti vermeden aniden ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda erkenden cerrahi müdahale görme kayıplarının önlenmesinde hayati bir öneme sahiptir.


Uzman göz hekimleri tarafından yapılacak kontroller de Retina hastalıkları erken teşhis edilebilmekte. 45 yaş sonrası bireyler, her 6 ayda bir düzenli olarak genel göz ve göz dibi muayenesi yaptırmalı, retina hastalıklarına karşı kendilerini korumalıdırlar. Risk gurubu kişilerde Retina hastalıklarından korunmak düzenli muayene ile mümkün.Göz sağlığınızı ihmal etmeyin, rutin göz kontrolü sayesinde Retina Hastalıkları erken teşhis edilebilir.
Katarakt Cerrahisi ile ilgili tüm bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.
Görüş Kusurları Tedavilerimiz(Lazer Göz Ameliyatları) ve Tüm Göz Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#hayatınetleştir #netgöz #netgözmerkezi #retina #retinaizmir #izmirretinadoktoru #retinahastalıkları #sarınokta #makuladeliği #retinayırtığı #retinadekolmanı #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #muayene #karşıyaka #izmir