Bizi Yakından Tanıyın

2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahi, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermekte olan Net Göz 2017 yılı Ağustos ayında yeni binasına geçmiştir.

Deneyimli uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyeti esas alınarak tüm Türkiye ve Yurtdışı hastalarına Göz Branşında güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktır.

14 yıllık bir deneyim ile çalışmalarına devam eden Net Göz olarak, lazer göz ve katarakt teknolojileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında dünyada var olan tüm gelişmeleri takip etmekte gerek ameliyat uygulamaları gerek ise cihaz temini konusunda güncel teknolojiyi merkezimizde bulundurmaktayız.

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi
Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi

YÜKSEK İDEALLER, YENİ UFUKLAR

Ekibimizde bulunan branşlaşmış ve kendi alanlarında uzmanlaşmış göz hekimlerimiz, güçlü medikal kadromuz, iletişim becerisi yüksek ve hastalarına karşı daima güleryüzlü sağlık ekibimiz ile hastalarımıza güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Net Göz merkezi olarak İzmir ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinden, yurtdışından ve farklı milletlerden tedavi olabilmek için merkezimize başvuru yapan binlerce hastanın tedavisini gerçekleştirmekten mutluluk duymaktayız.