LAZER GÖZ AMELİYATLARI DANIŞMA HATTI 0 (544) 535 4331Tıklayın ve Bizi Arayın0 (544) 535 4331

Relex Smile Lazer Göz Ameliyatı

RELEX SMILE

MİNİMAL İNVAZİV
FLEPSİZ AMELİYAT

VisuMax®

Küçük kesiyle lentikül çıkarma birçok avantaj sunuyor. SMILE ile minimal invaziv, flepsiz ameliyat ilk defa mümkün hale geldi. Klinik prosedür, lens şekilli korneal stromal doku parçasının küçük bir kesiyle çıkarılması olan lentikül çıkarma tekniğine dayanıyor. LASIK’ten %80 daha küçük yan kesik ve %30 daha küçük kapak kesiği işlemi gerektiren SMILE sayesinde kuru göz, enfeksiyon ve epitelin içe büyümesi vakaları daha az olacak.

Daha biyomekanik koruma ve stabilite sağlamak için, korneale neredeyse hiç dokunulmuyor.

Zeiss VisuMax® Relex Smile
Zeiss VisuMax® Relex Smile

RELEX SMILE BY ZEISS

LAZERLE GÖRME DÜZELTMENİN KISA BİR TARİHÇESİ : Korneal refraksiyon lazer ameliyatı, otuz yıl gibi kısa bir sürede hızla gelişmiş olan ve görme bozukluğunu tedavi etmek için kullanılan en yaygın yöntemlerden biri. Hayatın diğer alanlarında olduğu gibi, bu alandaki ilerlemeler de sürekli gelişim isteğiyle meydana geldi. Sektör, üç nesil teknolojiyle şekillendi: PRK, LASIK ve SMILE.

PRK, lazerle görme düzeltmenin l. nesli olup, korneanın excimer lazer kullanılan yüzey ablasyon ameliyatlarıyla biliniyor. Ekonomik bir çözüm olarak öne çıkan ürün, yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor. Lazerle görme düzeltmenin 2H” nesli olarak tanıtılan LASIK, excimer lazer ile korneayı yeniden şekillendirme özelliğine sahip. Flep ameliyatı ile görüşün çabuk iyileşmesini sağlayan ürün, bu özelliği sayesinde bugünlerde en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri haline geldi.

Lazerle görme düzeltmenin 3. nesli olan SMILE, küçük kesiyle lentikül çıkarma tekniğidir. Tamamıyla femtosaniye lazer kullanılan bu ürün, minimal invaziv flepsiz tekniğiyle, geleneksel refraktif ameliyatlarını yeniden tanımlıyor. Görünen o ki, lazerle görme düzeltme hiç bu kadar gelişmiş, doku koruyan ve hassas olmamıştı. Gelecek, minimal invaziv teknikte yatıyor.

Zeiss VisuMax®
1

Nesil - PRK
Yüzey Ablasyon


• Subepitelyal ablasyon
• Excimer lazer tedavisi
• Zamana yayılmış görme iyileşme süresi
• Hastanın konforsuz olması

2

Nesil - LASIK
FLEP Ameliyatı


• Stromal ablasyon
• Excimer veya femtosecond lazer ile birleştirilmiş
• Hızlı görme iyileşmesi
• Bazı flep komplikasyon riskleri

3

Nesil - SMILE
FLEPSİZ Ameliyatı


• Stroma içi lentikül çıkarma
• Femtosaniye lazer tedavisi
• Hassas tedavi
• Flep komplikasyonu yok

SMILE TEKNOLOJİSİ

Küçük kesiyle lentikül çıkarma birçok avantaj sunuyorSMILE ile minimal invaziv, flepsiz ameliyat ilk defa mümkün hale geldi. Klinik prosedür, lens şekilli korneal stromal doku parçasının küçük bir kesiyle çıkarılması olan lentikül çıkarma tekniğine dayanıyor. LASIK’ten %80 daha küçük yan kesik ve %30 daha küçük kapak kesiği işlemi gerektiren SMILE sayesinde kuru göz, enfeksiyon ve epitelin içe büyümesi vakaları daha az olacak. Daha biyomekanik koruma ve stabilite sağlamak için, korneale neredeyse hiç dokunulmuyor.

RELEX SMILE BY ZEISS

İlk minimal invaziv, flepsiz SMILE çözümüReLEx® SMILE ile ZEISS, hastaları minimal invaziv, flepsiz SMILE prosedürü ile tedavi etme yöntemini ilk bulan firmadır. SMILE’ın gelişmesi, refraktif ameliyatlarının geleceğinin minimal invaziv olduğunu gösteriyor. Şimdi, 3. nesil lazerle görme düzeltmeye geçme zamanı.

Mükemmel performans için üretildi. ReLEx SMILE, sadece bir tür lazerle, yüksek düzeltmelerde dahi yüksek seviyede yeniden üretilebilirlik ve öngörülebilirlik sağlayan, yüksek hassasiyetli, çığır açmış femtosaniye lazer olan ZEISS VisuMax®® ile uygulanıyor. Öne çıkan kesi kesinliği, istisnai hızı ve hassas tedavi yaklaşımı ile SMILE gibi ileri korneal uygulamaları için ideal bir platform.

alt

3. Nesil

Refraktif Cerrahi
Görüş Düzeltme

RELEX SMILE

Relex Smile Teknolojisi Sayesinde Uzak, Yakın ve Astigmat Gözlüklerinizden Kurtulabilirsiniz. Üstelik Relex Smile Teknolojisi, Flepsiz Mikro Kesi Sayesinde İnce Kornealarada Uygulanabilmekte

LAZER AMELİYATİ İÇİN UYGUN MUSUNUZ?

Op. Dr. Behram Yıldırımşimşek Relex Smile Ameliyatı — 4:54 Dakika

NETGÖZ MERKEZİ TARAFINDAN UYGULANAN
10000 ÜZERİNDE RELEX SMILE OPERASYONU

alt
Göktuğ Baldemir
Relex Smile Lazer Ameliyatı - 2017
Ağrı, Sızı, Yanma, Batma Gibi şikayetlerim olmadan sadece 15 dakikada gözlüklerimden kurtuldum. Üstelik ertesi gün işbaşı yapabildim. Lazer göz ameliyatım sayesinde gözlüklerim olmadan kusursuz bir görüşle görebiliyorum.
alt
Serdar Defterli
Relex Smile Lazer Ameliyatı - 2018
Yıllardır kullandığım ve bana günlük aktivitelerimde çok sorun çıkartan gözlüklerime bu ameliyat sayesinde elveda diyebildim. artık spor yaparken veya günlük aktivitelerimde gözlük olmadan daha rahatım.
alt
Münevver Tekkan
Göz Check-Up
esinlikle tavsiye ediyorum. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adres diyebilirim. ortam rahat, ulaşım kolay, personel yardımcı ve en önemlisi doktorlar çok bilgili. Hayati bey sorunumu öyle güzel anlattı ki kafamda endişe ve soru işareti kalmadı.
alt
İbrahim İşçi
Genel Göz Muayenesi
Benim gözlerimde 7 numara miyop 3 numara astigmat vardı burada daha önce iki kuzenim ameliyat olmuştu bende onların tavsiyesi üzerine geldim ve şuan çok memnun doktor Behram bey beni ameliyat etti herkese tavsiye ederim Behram bey gerçekten işinde çok başarılı biri aynı şekilde sekreteri olan hanım efendi çok kibar çok güler yüzlü yani kısacası net göz doktorları ve diğer çalışanları olarak bence çok ama çok iyiler
alt
Yasemin Yıldız
Katarakt - Tedavisi
Ailemizin goz hastanesi oldu kardesim ağabeyim ve ben hep birlikte gittik bu kadar ilgi alaka baska bir hastanede simdiye kadar görmedim doğrusu. Ticarethane olarak değil de hastaya önem verildiğini gördük doktorumuz Hayati Türker beye, asistani Fazilet hanıma şimdiden teşekkürler Ağabeyimin akilli lens operasyonu cok basarili gecti tekrar tesekkurler tabiki de tavsiye ediyorum
alt
Ceyda Toker
Genel Göz Muayenesi
2008 den beri HAKAN beyin hastasıyım kendisi inanılmaz bilgili el becerileri çok yüksek ve çok kibar bir doktor tüm ailemle birlikte her yıl kontrollerimizi yaptırıyoruz.herkese sağlıklı günler dilerim göz denince akla gelen ilk yer bir anestezi teknikeri olarak çok göz hastanesinde çalıştım ama NET GŌZ ü tek geçiyorum